КАНДИДАТИТЕ ЗА ДЕПУТАТИ НА ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ ЗА ИЗБОРИ 2013

Дата: 08 Април 2013 Автор: EНП

0
325

ЕНП регистрира кандидат-депутатски листи във всичките 31 многомандатни избирателни райони и за първи път участва самостоятелно на парламентарни избори. ЕНП е сред партиите, за които всички сондажи сочат минимум 20% гласуващи срещу статуквото.

 

1 МИР ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

  1. Марияна Василева Митова
    2. Иван Пламенов Палев
    3. Стоян Стойков Митев
    4. Стефка Иванова Димитрова
    5. Евелин Илиев Виденов
    6. Георги Атанасов Велков
    7. Стоянка Николова Манова
    8. Любомир Георгиев Въчков
    9. Елена Георгиева Грозданова – Панкова
    10. Цветелина Атанасова Богданова
    11. Димитър Николаев Бижев
    12. Димитър Ангелов Серафимов

2 МИР ОБЛАСТ БУРГАС

  1. Лина Апостолова Тодорова
    2. Пламен Александров Карашев
    3. Валери Димитров Ангелов
    4. Митка Пенкова Георгиева
    5. Дончо Николов Русев
    6. Божидар Чавдаров Ботев
    7. Севгин Бекир Бекир
    8. Георги Николаев Стоянов
    9. Илиян Николов Банев
    10. Кирил Апостолов Чайков
    11. Иван Георгиев Бостанджиев
    12. Станислава Димитрова Кирова
    13. Фани Георгиева Генчева

3 МИР ОБЛАСТ ВАРНА

  1. Лъчезар Александров Алексиев
    2. Десислава Димитрова Русева
    3. Валентин Мариянов Стоянов
    4. Марияна Александрова Комитова
    5. Хаго Арман Бабикян
    6. Александър Бориславов Борисов
    7. Боян Иванов Иванов
    8. Стойчо Красимиров Костов
    9. Християна Йорданова Димитрова

4 МИР ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  1. Мирослава Красимирова Бодурова-Енева
    2. д-р Димитър Радославов Пашов
    3. инж. Йордан Кирилов Крумов
    4. Чавдар Николаев Борисов
    5. Мария Иванова Кръстева
    6. Валентина Тодорова Данаилова
    7. Пламен Милчев Ненов
    8. инж. Николай Върбанов Николов
    9. Стефан Михайлов Стефанов

5 МИР ОБЛАСТ ВИДИН
1. Димитър Василев Владимиров
2. Йорданка Николова Недкова
3. Деница Ангелова Тодорова
4. Цветомир Симеонов Симеонов

6 МИР ОБЛАСТ ВРАЦА
1. Димитър Василев Владимиров
2. Слави Мирославов Митев
3. Георги Юлианов Джанабетски
4. Герго Йорданов Александров
5. Сашка Ивчова Велчева

7 МИР ОБЛАСТ ГАБРОВО
1. Пенчо Танев Килиджийски
2. Румяна Станчева Стоянова
3. Денка Михайлова Йорданова
4. Валентин Атанасов Туфекчийски
5. Горан Данайлов Горанов

8 МИР ОБЛАСТ ДОБРИЧ

  1. Кадрия Мехмед Мехмед
    2. Антония Радославова Радева
    3. Марияна Александрова Комитова

9 МИР ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ
1. Янко Павлинов
2. Айше Реджеб Гази
3. Росен Павлинов Пенков
4. Иван Йосифов Хаджиев

10 МИР ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
1. Любомир Иванов Стойков
2. Васил Димитров Лепопелски
3. Любка Иванова Първанова
4. Миглена Славчова Стойнева

11 МИР ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
1. Анатоли Дамянов
2. Деница Ангелова
3. Цветомир Симеонов

12 МИР ОБЛАСТ МОНТАНА
1. Надя Димитрова Миронова
2. Аврам Василев Кажалянски
3. Елка Ангелова Лозанова
4. Даниел Николов Благоев
5. Диляна Цветанова Пелова
6. Сашка Вескова Спасова

13 МИР ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
1. Емил Торком Мечикян
2. Неделка Тодорова Янакиева
3. Александър Йорданов Цинигаров
4. Христо Герасимов Драганов
5. Ангел Димитров Дерменджийски
6. Иван Стефанов Веселинов

14 МИР ОБЛАСТ ПЕРНИК

  1. Анатоли Асенов
    2. Даниел Данаилов
    3. Антон Божикин

15 МИР ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
1. Биляна Цветанова
2. Сашка Вескова Спасова
3. Даниел Благоев Николов

16 МИР ГРАД ПЛОВДИВ
1. Мария Василева Капон
2. Веселина Божилова
3. Елисавета Христова
4. Варта Семерджиян
5. Красимира Колева
6. Антоанета Мутафчиева
7. Елена Раевска
8. Мария Малчева
9. Георги Петров
10. Атанас Стоянов
11. Пенчо Килиджийски

17 МИР ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
1. Мария Василева Капон
2. Йоанна Солакова
3. Димитър Панайтов
4. Павел Павлов
5. Димитър Маринов
6. Даниела Димова
7. Иван Загоров
8. Мария Малчева
9. Красимира Колева
10. Атанас Стоянов
11. Марин Маринов

18 МИР ОБЛАСТ РАЗГРАД

  1. Цено Костадинов Иванов
    2. Радослав Якимов
    3. Милена Станева

19 МИР ОБЛАСТ РУСЕ
1. Пламен Георгиев Бейков
2. Иванил Милков Велчев
3. Зорница Димитрова Дикова
4. Валентин Милков Велчев
5. Юлиана Ото Маринович

20 МИР ОБЛАСТ СИЛИСТРА

  1. Кадрия Мехмед Мехмед
    2. Антония Радославова Радева
    3. Денислав Боянов Славов
    4. Енчо Мирославов Солаков

21 МИР ОБЛАСТ СЛИВЕН
1. Тодор Василев Василев
2. Станка Господинова Тачева-Йоргова
3. Емил Петров Милев
4. Силвия Миткова Данева
5. Красимир Танев Сербезов
6. Тодор Александров Тодоров

  1. Йорданка Йорданова

22 МИР ОБЛАСТ СМОЛЯН
1. Анелия Димитрова Почеканска
2. Евгени Велинов Чолаков
3. Павел Итев Павлов
4. Георги Кръстев Петров

23 МИР ГРАД СОФИЯ
1. Надя Димитрова Миронова
2. Красимир Иванов Илиев
3. Росалин Славчев Наков
4. Малинка Петрова Господинова
5. Дана Пламенова Славова
6. Станка Николова Иванова
7. Георги Юлиaнов Джанабетски
8. Цветомир Дамянов Асенов
9. Слави Мирославов Митев
10. Димитър Валериев Чолев
11. Биляна Цветанова Михова
12. Александър Ангелов Миланов
13. Валентин Александров Дюлгеров
14. Деница Йорданова Атанасова

24 МИР ГРАД СОФИЯ
1. Емил Торком Мечикян
2. Петър Ненков Загорски
3. Марияна Василева Митова
4. Цветелина Трайкова Попова
5. Хаго Арман Бабикян
6. Пламен Георгиев Бейков
7. Васил Георгиев Василев
8. Юлиана Ото Маринович
9. Емилия Атанасова Михайлова
10. Янко Пламенов Бакалов

25 МИР ГРАД СОФИЯ
1. Евелин Илиев Виденов
2. Енчо Мирославов Солаков
3. Борис Бойков Биров
4. Антони Анатолиев Петров
5. Цветомир Йорданов Арангелов
6. Цветелина Трайкова Попова
7. Ивайло Красимиров Иванов
8. Александър Стефанов Тупаров
9. Владимир Пламенов Пампоров
10. Янко Пламенов Бакалов

26 МИР ОБЛАСТ СОФИЙСКА
1. Борис Бойков Биров
2. Кирил Методиев Марков
3. Петър Ненков Загорски
4. Цвета Емилова Кирилова
5. Христиан Георгиев Йошков
6. Лилия Ненкова Загорска
7. Атанас Христо Христов
8. Анелия Михайлова Бирова

27 МИР ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
1. Станчо Антонов Пенов
2. Христо Иванов Георгиев
3. Красимира Стоянова Малчева
4. Иван Стефанов Загоров
5. д-р Анна Живкова Нанчева
6. Малин Стоянов Каращранов
7. Христо Михайлов Калцов
8. Огнян Борисов Георгиев
9. Евгения Станчева Маринова
10. Емил Христов Пенчев
11. Кральо Стефанов Орозов
12. Станчо Христов Киликчиев

  1. Георги Дамянов

28 МИР ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ

  1. Цено Костадинов Иванов
    2. Тодор Николов Тодоров

29 МИР ОБЛАСТ ХАСКОВО
1. Шени Арам Делчева
2. Ангел Стоянов Колев
3. Христо Русев Христозов
4. Тенчо Златков Делчев
5. Петър Серафимов Митов

30 МИР ОБЛАСТ ШУМЕН

  1. Румен Маринов Иванов
  2. Сияна Евгениева Динева
  3. Валентин Мариянов Стоянов

31 МИР ОБЛАСТ ЯМБОЛ

  1. д-р Емил Милев
    2. Полина Ъкова
    3. Тодор Тодоров
    4. Йорданка Йорданова
    5. Красимир Сербезов
    6. Димитър Маринов

ОСТАВИ КОМЕНТАР

four × 4 =